خودروی پرفروش بازار اروپا در مسیر عرضه به جانبازان/ خبرگزاری ایسنا | ۱۳ بهمن ۱۴۰۲

لینک خبر : خودروی پرفروش بازار اروپا (فیات ۵۰۰ ایکس هیبرید)در مسیر عرضه به جانبازان | ایسنا | ۱۳ بهمن ۱۴۰۲

خودروسازی پارسیان موتور در حالی فیات ۵۰۰ را به متقاضیان زودتر از موعد تحویل داد که می توان امیدوار بود تحویل به جانبازان هم زودتر از موعد صورت گیرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پارسیان موتور، مشتریان طرح سامانه یکپارچه فروش خودرو که خودروهای فیات را سال قبل ثبت نام کرده بودند، از نیمه دی ماه سال جاری؛ پیش از موعد مقرر، خودروی خود را تحویل گرفتند.اکنون نیز شرکت پارسیان موتور فیات ۵۰۰X را از طریق سامانه یکپارچه ثبت نام خودرو جانبازان به ایثارگران واجد شرایط عرضه می کند.
از جمله امکانات فیات ۵۰۰x گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته و ۷ سرعته دوکلاچه؛ می توان به توان ۱۰۰ اسب بخار -۱۲۸ اسب بخار، گشتاور ۱۳۱ نیوتن متر و ۲۴۰ نیوتن متر و حجم موتور ۱ و ۱/۵ لیتر اشاره کرد. همچنین این خودرو مجهز به ترمز جلو و عقب دیسکی( ESP,BAS, EBD,ABS)، کیسه هوای ایمنی(راننده، سرنشین جلو و جانبی)، دوربین دید عقب، سنسور دنده عقب، کمربند ایمنی ۳ نقطه ای، ایموبیلایزر، قفل مرکزی با ریموت، فرمان تلسکوپی، ایزوفیکس است.از دیگر امکانات و تجهیزات این خودرو می توان به کروز کنترل، سان روف برقی، سیستم تهویه، سیستم صوتی و تصویری، شیشه بالابر برقی درب های جلو و عقب، فرمان برقی و کلید های کنترلی روی فرمان، آینه های جنبی برقی و گرمکن دار، چراغ مه شکن جلو و عقب، قابلیت تنظیم ارتفاع نور چراغ جلو از داخل خودرو، اتو لایت، چراغ نقشه خوان، چراغ LED روشنایی روز، گرمکن شیشه عقب، سپر جلو و عقب همرنگ با بدنه، چراغ هشدار بستن کمربندهای سرنشینان جلو، کامپیوتر سفری، پشت آمپر ویژه، سیستم هشدار فشار باد تایر، بازکن قفل درب صندوق عقب از داخل خودرو و …. اشاره کرد. گفتنی است، نخستین اطلاعیه مربوط به واردات خودرو جانبازان ۱۴۰۲، در تاریخ ۴ بهمن‌ماه سال جاری، در سامانه یکپارچه ثبت نام خودرو جانبازان منتشر شد. واردات خودرو برای جانبازان مطابق شرایط و استانداردهای تعریف‌شده پیش رفت و خودروهای قابل عرضه در این ردیف اعلام شد که فیات ۵۰۰ ایکس هیبرید به نمایندگی صنایع خودرو سازی پارسیان موتور، در این گروه قرار گرفت.

اشتراک گذاری

خودروی پرفروش بازار اروپا در مسیر عرضه به جانبازان/ خبرگزاری ایسنا | ۱۳ بهمن ۱۴۰۲