فیات دوبلو

دوبلو ماکسی

فیات دوبلو کارگو با قیمت مناسب و ویژگی های پیشرفته و طراحی شده در ۳ مدل، در نمایشگاه های فیات به شما ارئه می شود.دوبلو کارگو ۲۰۱۹ با سه ساختار بدنه ی مختلف تولید شده است. سازه های بدنه ی دوبلو کارگو به صورت شاسی بلند استاندارد تولید می شود که مدل شاسی بلند آن maxi و مدل شاسی بلند و سقف بلند آن maxi xl نامیده می شود. آخرین مدل دوبلو کارگو( دوبلو باربری-باری) با طراحی خاص جلو پنجره ، سپر ها و کاپوت باریک شده ی مناسب با سقف شیب دار و چراغ های جلو و عقب تجدید شده راحتی و ایمنی مشتری را افزایش داده است. دوبلو کارگو ۹ گزینه ی مختلف رنگ را به مشتریان خود ارائه می دهد، حجم بارگیری این خودرو تا ۱ تن می باشد و صندوق عقب آن تا ۵۰۵ متر مکعب جا دارد.

طول این خودرو ۴.۵ متر است و ظرفیت باری که می توانید با یان خودرو حمل کنید بیش از ۳.۵ متر می باشد.

دیگر هنگام رانندگی نیاز نیست دستانتان را از فرمان جدا کنید، زیرا با کلیدهای کنترل تعبیه شده روی فرمان به راحتی می توانید به تماس های دریافتی خود پاسخ دهیدو از ویژگی خواندن پیام های صوتی آن بهره مند شوید به لطف سیستم چند رسانه ای آفلاین آن می توانید به هرکجا که می خواهید سفر کنید( مسیریاب). علاوه بر این با اتصال به ورودی usb و aux و بلوتوث می توانید به موسیقی مورد نظر خود گوش دهید.

این خودرو زندگی افرادی را که زندگی کاری پرمشغله ای دارند را آسان می کند، نوآوری های انجام شده در دوبلو کارگو جهت افزایش بازدهی و کاربردی تر کردن این محصول می باشد، در سری جدید دوبلو کارگو سطح شدای داخل کابین به طور متوسط ۳ دسی بل کاهش یافته و آرامش بیشتری را برای رانندگان تامین می کند.

دسترسی آسان با باز شدن ۱۸۰ درجه در صندوق عقب، در های جانبی کشویی، کیسه های هوای جلو و کناری از سر و سینه محافظت می کنند. همچنین FPS (سیستم جلوگیری از حریق) ، بدنه ی منحنی و تاشو ، سیستم فرمان تلسکوپی و محافظ زانو شما در امنیت کامل قرار دارید.

دوبلو کمبی

با فیات دوبلو ابعاد زندگی خودر را گسترس دهید، فیات دوبلو با صندلی های تاشو ردیف سوم ظرفیت حمل مسافر آن تا ۷ نفر و ظرفیت صندوق عقب آن تا ۴ متر مکعب فضای کافی برای شما، دوستان و خانواده تان را دارد.

فیات دوبلو با داشتن فرمان چرمی، داشبورد ارگونومیک که دارای گرافیک منحصر به فردی می باشد، پله های جانبی کروم، قاب چراغ مه شکن و چراغ روشنایی روز LED کرومی طراحی این خودرو را برای مشتری ها چشم نوازتر کرده است. همچنین پانل های در منحصر به فرد فضای بیشتری را برای شما فراهم می کنند و با کانال های عمودی و عریض تهویه ی اتوماتیک دیگر نگران تغییرات آب و هوایی نخواهید بود، سیستم های تعلیق مستقل- ABS –EBD – ESC – Hillholder هندلینگ را در هر شرایط جاده ای ارائه می دهند و با جلوگیری از لغزش خودرو سفری امن را برای شما تضمین می کنند.

دیگر قادر به انتخاب تجهیزات مد نظر خودرو با استفاده از گزینه های Easy-safeline-premio- premio plus می باشید و با گزینه های standard-maxi ابعاد و فضای داخلی خود را تعیین کنید.

یکی از طرح های خاص فیات دوبلو Fiat Doblo Trekking می باشد که از مهم ترین آپشن های این طرح سیستم Traction plus است. این سیستم در سرعت کمتر از ۳۰ کیلومتر در ساعت فعال شده و در جاده های لغزنده ای مانند: شن، ماسه، گل و برف باعث کشش بین چرخ های جلو شده و علمکرد خودرو را افزایش می دهد.