فیات دوکاتو شاسی بار

کامیونت فیات دوکاتو مجهز به، جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و جزو بهترین محصولات کمپانی فیات می باشد. گیربکس ۶ سرعته این کامیونت قادر است تا ۳۲۰ نیوتن متر گشتاور را انتقال دهد و این به این معنا است که خودرو در دنده های سنگین افت گشتاور پیدا نمی کند. کامیونت دوکاتو از گنجایش بار بالغ بر ۱۵۰۰ کیلوگرم برخوردار است و موتور ۲۳۰۰ سی سی آن به لطف توربو شارژ توانایی تولید ۱۳۰ اسب بخار را دارد.

وزن خودرو حداکثر ۲۰۵۰ کیلوگرم بوده که از سبک ترین کامیونت های بازار به حساب می آید. استاندارد آلایندگی کامیونت فیات یورو ۵ مجهز به DPF می باشد که تاثیر به سزایی در کاهش آلودگی محیط زیست دارد.

از امکانات رفاهی این خودرو می توان به: سیستم کروز کنترل، سیستم کاهش خطر واژگونی، سیستم هشداردهنده ی بین خطوط، رادار تابلو خوان، سیستم ضد لغزش، سنسور باران و غروب، چسبندگی تایر در سطوح لغزنده، سیستم کنترل الکترونیکی بارگذاری، سیستم کنترل در سراشیبی، اتولایت و هولدر تبلت و اسناد اشاره کرد. همچنین، طراحی خاص و منحصر به فرد پنل کیلومتر شمار این خودرو حداکثر دید و خوانایی را برای راننده فراهم می کند.

مهم ترین کاربری های کامیونت فیات دوکاتو عبارت اند از : کامیونت یخچال دار، کمپرسی، زباله کش، مسقف، جرثقیل دار، بالابر، تانکر آب، اتاق فلزی مشبک، کفی تیغه دار حمل بار درون شهری، آتش نشانی، کاروان و ….